душко тошиќ

Пронајдени се 52 резултати на тема „душко тошиќ“
Познати

Еве што се случува во брачниот кревет на Карлеуша и Душко- фановите не можат да се помират со оваа видео снимка (ВИДЕО)

Веќе подолг временски период актуелна тема е разводот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ кој никогаш официјално не го потврдија или демантираа...
Познати

На неговиот гроб се појави сам- Душко допатува од Кина на поменот на својот татко, а кога ќе дознаете каде беше Карлеуша ќе бидете гневни

Душко Тошиќ беше сам на едногодишниот помен на неговиот татко. Сопругата Јелена Карлеуша не беше покрај него што на сите во селото Орловат...
Познати

ФОТО: Два месеци подоцна агонијата продолжува- срцата на фановите се скршени откако го видоа ова на Инстаграм кај Карлеуша и Тошиќ

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ги шокираа фановите откако во април годинава тие се отследија од Инстаграм, а фановите буквално полудеа...
Познати

Ова никој не го очекуваше по отследувањето на Инстаграм- одлуката на Карлеуша и Душко ги остави фановите во неверување (ФОТО)

Само три дена траеше шпекулацијата околу бракот на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша откако во медиумите одекна веста дека тие се разведуваат. Се...
Познати

Го посрамоти со скандал, а тој е спремен на се: Кога ќе видите што ќе и остави Тошиќ на Јелена само за да се разведе ќе останете во неверување

Душко Тошиќ неодамна поднел барање за развод и се потешко ја поднесува ситуацијата дека неговата сопруга Јелена Карлеуша не го прифаќа...
Познати

Душко и ги земал децата на Карлеуша- фановите по оваа објава стравуваат дека фудбалерот уште повеќе ја повредил Јелена (ФОТО)

Фановите останаа во неверување откако фудбалерот Душко Тошиќ ја отследи својата сопруга Јелена Карлеуша од Инстаграм. Откако Душко...
Познати

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби се (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ во моментов се наоѓа во Кина каде игра за тамошен фудбалски клуб, додека неговата сопруга и деца живеат во Белград. Но,...
Познати

Пејачката веднаш помисли на неа: Таа ги чуваше ќерките на Карлеуша за време на погребот- Ова е сестрата на Душко Тошиќ (ФОТО)

Јелена Карлеуша на 6-ти март минатиот месец ја погреба својата мајка Дивна Карлеуша, а пејачката многу тешко го преброди тој период. Откако...
Познати

Оваа девојка го изгубила календарот: Додека Карлеуша е во денови на тага, оваа манекенка зборува за изневерувањето на Душко со неа (ФОТО)

Оваа година лошо тргна за пејачката Јелена Карлеуша која беше во центарот на секс скандал на почетокот на оваа година, за да на крајот...
Познати

Трагедијата ги спои само на момент: Тошиќ ја држи Јелена за рака, но не преспал во домот на пејачката поради само една работа!

Душко Тошиќ штом дозна дека неговата баба Дивна Карлеуша починала, веднаш се упати во Србија и пристигна  во семејната куќа на Дедиње. Со...