душко тошиќ

Пронајдени се 62 резултати на тема „душко тошиќ“
Познати

Им дала пари на ќерките за да му купат подарок на Душко за роденден- тоа што го купиле е доказ како Карлеуша ги воспитува децата

Душко Тошиќ неодамна го прослави својот 36 роденден во Белград, а пејачката Јелена Карлеуша за српските медиуми откри дел од атмосферата...
Познати

Само за пред камери или и во секојдневниот живот: Душко и Јелена фатени заедно, за ова однесување на Карлеуша зборуваат сите (ФОТО)

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ вчера го прослави својот 36 роденден во кругот на најблиските. Иако сите се сомневаа дека на неговиот роденден...
Познати

Откако Врањеш сочно ја опиша с*кс аферата со Карлеуша, Душко веќе ја заборави- по оваа фотографија на пејачката нема да и е сеедно (ФОТО)

Сопругот на Јелена Карлеуша- Душко Тошиќ ретко споделува на социјалните мрежи како го поминува своето слободно време, но кога веќе тоа...
Познати

Елитна локација со посебно барање: Душко Тошиќ фрли 300 илјади евра за стан само поради овој поглед кој го нема ниту Цеца ниту Брена

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ станал сопственик на нова зграда во близина на храмот Свети Сава во Белград. За овој стан Душко...
Познати

Карлеуша откри зошто ја избришал Душко од Инстаграм: Тој ме запозна како домаќинка, а сега… од овие зборови ќе подзинете (ФОТО)

Иако досега имаа неколку брачни кризи, тие успеајаа да ги надминат. И покрај тоа што живеат на две различни адреси поради фудбалскиот...
Познати

Пет пати во денот го смени имиџот од досада- Кога Карлеуша ќе види што направи Душко Тошиќ со бричот нема да и биде добро (ФОТО)

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ се досадува во карантин во Кина. Имено фудбалерот денеска е 13-ти ден во карантин откако се врати од Србија...
Познати

Од базенот ќе ви испаднат очите, а внатре сауна, теретана и четири тоалети: Карлеуша има нов дом, а од овој детаљ се ќе ви се разјасни

Не е тајна дека пејачка Јелена Карлеуша ужива во луксузен дом на Дедиње. Таа се пресели во домот на некогашниот фудбалер Драган Стојковиќ-...
Познати

Еве што се случува во брачниот кревет на Карлеуша и Душко- фановите не можат да се помират со оваа видео снимка (ВИДЕО)

Веќе подолг временски период актуелна тема е разводот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ кој никогаш официјално не го потврдија или демантираа...
Познати

На неговиот гроб се појави сам- Душко допатува од Кина на поменот на својот татко, а кога ќе дознаете каде беше Карлеуша ќе бидете гневни

Душко Тошиќ беше сам на едногодишниот помен на неговиот татко. Сопругата Јелена Карлеуша не беше покрај него што на сите во селото Орловат...
Познати

ФОТО: Два месеци подоцна агонијата продолжува- срцата на фановите се скршени откако го видоа ова на Инстаграм кај Карлеуша и Тошиќ

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ги шокираа фановите откако во април годинава тие се отследија од Инстаграм, а фановите буквално полудеа...