Познати драмата нема крај

ГО ИЗБРИШАЛА ЗАСЕКОГАШ И СЕ СРАМИ ОД НЕГО: Ќерката на Карлеуша го отстрани татко и од Инстаграм по семејната драма пред нејзини очи (ФОТО)

Меѓутоа, тоа што повеќе корисници на Инстаграм забележаа е тоа што Ника го отстранила татка си од социјалната мрежа веднаш по инцидентот.

ГО ИЗБРИШАЛА ЗАСЕКОГАШ И СЕ СРАМИ ОД НЕГО: Ќерката на Карлеуша го отстрани татко и од Инстаграм по семејната драма пред нејзини очи (ФОТО)

По инцидентот што се случи пред неколку дена во семејната вила помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, нивната помала ќерка Ника блесна на матурската вечер.

Имено, во пресрет на прославата на Ника, драмата на нејзините родители беше главна тема на медиумите, но и на социјалните мрежи, бидејќи многумина се интересираа што се случувало во нивниот дом во Сењак доцна навечер кога Душко наводно ги нападнал Јелена и нејзиниот пријател, барајќи од пријателот да го напушти домот.

Меѓутоа, тоа што повеќе корисници на Инстаграм забележаа е тоа што Ника го отстранила татка си од социјалната мрежа веднаш по инцидентот.

„Ника го отстрани Душко од Инстаграм и тоа е единствениот одговор на прашањето кој денес го имате за ситуацијата Карлеуша – Тошиќ. Децата најдобро ја резонираат ситуацијата и секогаш се на вистинската страна. Жал ми е што ова го споделувам, но вистината мора да се знае“, објави една корисничка на твитер.

Тошиќ пак, без разлика на тој факт, гордо ги објави фотографиите од ќерка си како е дотерана за матурската, додека Ника на својот профил ги сподели само емотивните зборови на својата мајка Јелена.

 

„Те сака мама, ангелу мој! Уживај на малата матура со своите другари и честитам на најдобрите оценки и најдобриот успех! На мама поголема среќа не ѝ треба“, напиша Јелена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nika Tosic (@nika.tosic)

To top