Познати нов скандал на повидок?

СЕВЕРИНА СЕ ОГЛАСИ ОТКАКО ПРОТЕЧЕ ИНТИМНА ПРЕПИСКА СО ТОШИЌ: Ова сите го чекаа, Карлеуша „врие“ (ФОТО)

Откако целиот регион зборува за преписката на Северина и сопругот на Јелена Карлеуша – Душко Тошиќ , сега на својот Инстаграм се огласи и главната актерка на овој скандал – хрватската пејачка.

СЕВЕРИНА СЕ ОГЛАСИ ОТКАКО ПРОТЕЧЕ ИНТИМНА ПРЕПИСКА СО ТОШИЌ: Ова сите го чекаа, Карлеуша „врие“ (ФОТО)

Северина овојпат не кажа ни збор за овој настан, туку на својата приказна сподели видеа и фотографии од синоќешниот настап во Порторож.

Пејачката објави неколку снимки од сцената со својот бенд, но и со обожавателите кои пееја заедно со неа во Словенија, а особено трогателно беше кога ја отпеа песната „За добра стара време“ од Нови Фосили.

Да потсетиме, поранешниот фудбалер, а сега фудбалски менаџер постојано и’ испраќал пораки на Северина, која му одговори со строг тон. Најверојатно се обидела да ја испровоцира Јелена Карлеуша испраќајќи и’ приватна преписка со нејзиниот сè уште легален сопруг Душко Тошиќ, од која може да се заклучи дека поранешниот фудбалер се обидел да флертува со Северина, што неа не ја интересирало.

Карлеуша остро ја критикуваше Северина за нејзините срамни изјави за српскиот народ и геноцидот на Сребреница.

Најнови вести од Познати

To top