Познати мистеријата откриена

СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ СО КОГО УЖИВА, А ТАА ГО ИЗАДАДЕ: Еве со кого е Душко Тошиќ во Дубаи, омилената дестинација на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Таа сподели фотографија на која позира во пустина

СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ СО КОГО УЖИВА, А ТАА ГО ИЗАДАДЕ: Еве со кого е Душко Тошиќ во Дубаи, омилената дестинација на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Поранешниот фудбалер Душко Тошиќ се пофали дека крајот на овој месец го поминува во Дубаи, а многумина се прашуваа со кого ли е тој на омилената дестинација на Јелена Карлеуша.

Откако претходно објави неколку фотографии на кој е сам, сега е време да сподели со кого навистина ужива и ги полни батериите пред Велигден.

Имено одговорот со кого ужива таму го даде неговата ќерка Ника.

Таа сподели фотографија на која позира во пустина, а локацијата откри дека токму таа, но и другата ќерка му прават друштво на својот  татко.

„Мамин ангел“, напиша Карлеуша под фотографијата на ќерка и.

To top