Вести

ТОШИЌ И ЗАДАДЕ НИЗОК УДАР НА СЕВЕРИНА КАДЕ ШТО НАЈМНОГУ ЈА БОЛИ – по скандалот се огласи Душко, овој детаљ сите го паметат од видеото за возрасни (ФОТО)

ТОШИЌ И ЗАДАДЕ НИЗОК УДАР НА СЕВЕРИНА КАДЕ ШТО НАЈМНОГУ ЈА БОЛИ – по скандалот се огласи Душко, овој детаљ сите го паметат од видеото за возрасни (ФОТО)

Душко Тошиќ сака да стави крај на шпекулациите за неговата врска со Северина.

Популарниот спортист во ексклузивна изјава за српски Курир вели дека контактирал со пејачката од Хрватска за да пее на јахтата што неодамна ја купил во Турција.

Според неговите зборови, блиски пријатели му сугерирале дека најдобро би било да ја ангажира Северина да пее на нивната забава на неговата нова јахта.

– Неодамна купив јахта која е паркирана на Босфор и сакав да прославам, а моите пријатели од групата „Вотс ап“ ми предложија Северина да ни пее. Па, тоа е причината за мојот контакт – учтиво изјавил Тошиќ за српски Курир.

Сепак малкумина веруваат во оваа негова приказна, особено по објавата на Стори со која ја „пецна“ Северина алудирајќи на нејзиното порно видео снимено токму на јахта…

Да потсетиме, приватната преписка меѓу Северина и Душко денеска ја здогледа светлината на денот, а војната меѓу двете пејачки започна откако Јелена Карлеуша јавно ги осуди изјавите на Северина на тема Сребреница, кои хрватската пејачка ги даде во интервју за време на престојот во Сараево.

To top