починато лице

Пронајдени се 422 резултати на тема „починато лице“
Хроника

ПОЧИНА БИТОЛЧАНЕЦ: Со велосипед удрил во паркиран автомобил, го пуштиле на домашно лекување, па се искомплицирала работата

На 12.07.2022 околу 11.55 часот во СВР Битола било пријавено дека на ул.„Македонски гемиџии“, велосипед, управуван од Ј.Б.(70) од Битола, удрил...