јелена карлеуша

Пронајдени се 292 резултати на тема „јелена карлеуша“
Познати

На неговиот гроб се појави сам- Душко допатува од Кина на поменот на својот татко, а кога ќе дознаете каде беше Карлеуша ќе бидете гневни

Душко Тошиќ беше сам на едногодишниот помен на неговиот татко. Сопругата Јелена Карлеуша не беше покрај него што на сите во селото Орловат...
Познати

Карлеуша поради огромниот шлиц едвај излезе од колата- а за тоа што го видоа фановите таму долу зборуваат сите (ФОТО)

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше...
Познати

Јелена Карлеуша покажа како изгледа нејзината нова вила од 2,5 милиони евра со базен, теретана и нешто што го немаат ниту Цеца и Брена (ФОТО)

Српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил на своите фанови им ја покажа својата нова вила вредна брдо пари. Пејачката...
Познати

Карлеуша го прослави роденденот на ќерките- многумина ја осудија за подарокот кој им го купи, додека Душко Тошиќ го нарече вистински татко

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера го прослави роденденот на двете ќерки кои се разлика една година меѓу себе. Имено Карлеуша само...
Познати

Целиот регион ја осудува, но таа упорно дрско провоцира: Карлеуша нападна фоторепортер, а кога ќе видите каде го фати ќе ви се слоши (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера се појави на суд каде имаше две судења, едното со Светлана Цеца Ражнатовиќ, а другото со Оњен Врањеш. По завршување...
Познати

Снимија заедно песна која требаше да стане хит како на Карлеуша- Боки 13 поради затворот вчера не и го посети гробот на нејзиниот помен

Вчера пејачката Јелена Карлеуша одбележа шест месеци без својата мајка Дивна Карлеуша која почина на 3 март годинава. Српските медиуми...
Познати

Ги одбележа најболните шест месеци без својата мајка- кобната година и започна откако се појави во неговата емисија и ги кажа овие зборови

Српската пејачка Јелена Карлеуша заедно со нејзиниот татко, тетката Даниела и најблиските вчера присуствуваше на шестмесечниот помен...
Познати

Последната објава на Карлеуша упатена кон Аца Лукас одекна како бомба: Напиша една реченица, а пејачот збесна (ФОТО)

Војната меѓу некогашните добри пријатели Аца Лукас и Јелена Карлеуша никако да престане. Двајцата ја користат секоја прилика да се...
Познати

Овие работи не сте ги знаеле за Карлеуша: Нејзината прабаба била грофица, вегетаријанка е, никогаш не пробала… (ВИДЕО)

Иако речиси најмногу пати во изминатиот период се најде на насловните страници во Србија, таа е музичка ѕвезда која секогаш одново ја...
Познати

Досега го немаме видено: Таткото на Јелена Карлеуша дојде на роденденот на пејачката, скромно позираше до неа (ФОТО)

Јелена Карлеуша изминатиот викенд го славеше својот 41-ви роденден, а на забавата која се одржа во еден белградски ресторан се појавија...
Познати

Не издржа: Карлеуша на денот на својот роденден го посети гробот на својата мајка- кога ќе видите што и донесе ќе се наежите (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша денеска го прославува својот 41 роденден. Ова е прв роденден без својата мајка, па затоа реши во длабока болка...
Познати

Ја проколна судбината: Ова е најужасниот роденден во животот на Карлеуша- публиката и честиташе, таа ја наведна главата (ФОТО)

Прв роденден на пејачката Јелена Карлеуша без својата мајка Дивна Карлеуша која почина во март годинава. Пејачката вчера со спектакуларен...
Познати

Шерифовиќ објави фотографија од плажа, Карлеуша и упати урнебесен коментар на кој се смее цела естрада (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ во моментов ужива на одмор во Шпанија, од каде со широка насмевка ги поздравува обожавателите преку Инстаграм. Колку...
Познати

Пеколен подарок: Утре и е роденден, а денеска се појави ексциплитно видео како се гали по половиот орган, па започна да пцуе (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша утре ќе наполни 41 година, а во текот на оваа ноќ роденденот ќе го прослави со својата публика на закажаниот...
Познати

Карлеуша дрско им возврати на хејтерите: Јас не сум учителка во вашата општина, мојот живот никогаш нема да го разберете (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша имаше настап овој викенд во Црна Гора каде се појави во провокативен костим кој повеќе открива отколку што покрива. На...
Познати

„Селјаци јас не сум оперска пејачка“: Карлеуша жестоко удри по хејтерите кои се шокираа од нејзиниот брутален костим на настап (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша имаше настап овој викенд во Црна Гора каде се појави во провокативен костим кој повеќе открива него покрива. На многумина...