јелена карлеуша

Пронајдени се 158 резултати на тема „јелена карлеуша“
ТВ и Филм

Жесток удар до Карлеуша: Пејачката ја навреди неговата сопруга на „Ѕвездите на Гранд“, па тој соодветно возврати (ФОТО)

Кандидатката Мира Медан, чија менторка е Ана Бекута, излезе во полн елан на сцената да покаже што научила. Во негативните коментари како...
Познати

Не можеше повеќе да ја посрамоти: По голите фотографии, Врањеш објави фотографија од која Карлеуша сигурно се срами

За аферата на Јелена Карлеуша  и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему,...
Познати

Ова никој не го очекуваше: Јелена Карлеуша со една фотографија им ги затвори устите на сите и шпекулациите паднаа во вода (ФОТО)

Светот  на Јелена Карлеуша по секс скандалот речици и да и се распадна, таа на социјалните мрежи рече дека медиумите направиле линч...
Познати

По секс скандалот и настапите по долна облека, се огласи Душко Тошиќ- откри што прави целото ова време (ФОТО)

По секс скандалот кој излезе во јавноста минатиот месец, а се уште е актуелен во јавноста, медиумите речиси како да го следат секој чекор...
Познати

Со брзина на светлината се качи во авион и замина од Белград: Сите зборуваат за еден детаљ на Карлеуша таму долу (ФОТО)

Откако се појави на доделувањето на MAC- наградите Јелена Карлеуша во необично издание ја напушти Србија. Пејачката е забележана на аеродромот...
Познати

Фудбалерот упати јасна порака до Карлеуша по секс скандалот: „Кога бродот тоне секогаш прво бегаат…“ (ФОТО)

Скандалот кој го потресе целиот Балкан речиси никако да стивне, а Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе со недели се топ тема во сите медиуми...