Познати

ГЕОРГИНА СЕ СЛИКАШЕ ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ – Карлеуша веднаш се огласи со коментар во нејзин стил (ФОТО)

ГЕОРГИНА СЕ СЛИКАШЕ ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ – Карлеуша веднаш се огласи со коментар во нејзин стил (ФОТО)

Поп дивата Јелена Карлеуша пред повеќе од еден месец се прошета на модната писта на модната недела во Париз, каде ја запозна и се спријатели со Георгина, сопругата на легендарниот Роналдо.

Неколку дена по ревијата, двете се следеа на социјалните мрежи, а дружбата продолжи – се гледа од нивните интеракции.

Имено, Георгина неколку дена уживаше со Роналдо во Обединетите Емирати, од каде сподели неколку фотографии.

Во бикини, во разни пози, во вода, на лежалка, на плажа – се што може да се види, покрај, секако, доброто тело, на нејзините фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Изданието на Георгина и се допадна на Карлеуша, па под објавата и испрати брутален комплимент.

Јелена на Георгина и остави само три огнени емотикони под фотографијата, што во буквален и наједноставен превод значи – гориш!

Да потсетиме, Јелена пред неколку месеци доби специјална покана од дизајнерот на еден од најпрестижните модни брендови Vetements, а на пистата прошета заедно со сопругата на Роналдо и позната манекенка Вини Харлоу. Колку внимание привлече нејзиниот изглед на ревијата доволно говори и фактот што веднаш го привлече вниманието на Георгина која се дружеше со неа.

Ова појавување на пејачкатаи донесе две нови пријателства – со Георгина и Вини.

Најнови вести од Познати

To top