Познати накит

ВИДЕО: Накит вреден колку еден стан! Карлеуша се пофали на што троши пари

Сексапилната српска пејачка на социјалните мрежи бојави видео на кое носи скапоцен накит и предизвика големо винимание.

ВИДЕО: Накит вреден колку еден стан! Карлеуша се пофали на што троши пари

Сексапилната српска пејачка на социјалните мрежи бојави видео на кое носи скапоцен накит и предизвика големо винимание.

Јелена Карлеуша важи за едно од најголемите модни икони во Србија, а благодарејќи на нејзиниот стил на облекување, честопати знае да се најде на насловните страни.

Меѓу останатото, Карлеуша важи за една од најплатените пејачки, а освена на скапите парчиња облека, ЈК сака да потроши пари и на скапоцен накит.

Карлеуша објави видео на кое се гледаат нејзините дланки, но вниманието го привлече часовникот од марката „Ролекс“ чија вредност е проценета на 48.000 евра и златната нараквица од брендот “van klif i arpels” која чини 5.000 евра, како и нараквица од брендот „Картие“ која чини неверојатни 8.000 евра.

Таа под објавата напиша: Очигледно за нечии живот моеже многу да дознаете преку нивните раце.

 

To top