Познати

ИСЧЕЗНА И СО МЕСЕЦИ НЕ БЕШЕ ВИДЕНА ВО ЈАВНОСТА: Ќерката на Карлеуша објави фотографија после долг период, а големата промена на неа ќе ја забележите од прва

ИСЧЕЗНА И СО МЕСЕЦИ НЕ БЕШЕ ВИДЕНА ВО ЈАВНОСТА: Ќерката на Карлеуша објави фотографија после долг период, а големата промена на неа ќе ја забележите од прва

Ќерката на Јелена Карлеуша повторно е во центарот на вниманието откако претходно со месеци беше во медиумска илегала.

Атина Тошиќ со месеци не го користеше својот Инстаграм профил, па така никој не знаеше како изгледа навистина таа или што прави во слободното време и за време на викендите.

Иако беше една од најследените наследнички од јавните личности, Атина во еден момент одлучи да се повлече од социјалните мрежи и се да „изгаси“.

Сепак, затоа поради нејзиното излегување од илегала и ставајќи нова фотографија покажа како навистина изгледа по неколку месеци.

Сите веднаш забележаа дека таа ја скратила косата и дека има потполно друга фризура, а инаку на истото место во Париз позираше и нејзината година дена помала сестра Ника кои се на одмор со својата мајка.

To top