Познати

ПОСЛЕ МОДНАТА НЕДЕЛА ВО ПАРИЗ СÈ И Е ДОЗВОЛЕНО: Карлеуша брутално гола, градите ги прекри само со еден тенок ремен што се носи на фармерки (ФОТО)

ПОСЛЕ МОДНАТА НЕДЕЛА ВО ПАРИЗ СÈ И Е ДОЗВОЛЕНО: Карлеуша брутално гола, градите ги прекри само со еден тенок ремен што се носи на фармерки (ФОТО)

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша објави нови фотографии на својот Инстаграм и најблаго речено ги „запали“ мрежите.

Пејачката е една од најстилските јавни личности не само во Србија, туку според мислењето на многумина, и во светот. Секогаш автентична и уникатна, нејзините стилови се копирани дури и од најголемите имиња во модната индустрија.

За тоа сведочи и нејзиното неодамнешно појавување на најочекуваната ревија на Модната недела во Париз, а Јелена чекореше рамо до рамо и се прошета на пистата со многу светски ѕвезди, меѓу кои и Геогрина Родригез, свршеницата на Кристијано Роналдо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Јелена Карлеуша беше ѕвезда на Модната недела во Париз, а по враќањето во Белград продолжи да доминира на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Јелена отсекогаш ги следела светските трендови, а сега објави видео и фотографии каде позира пред камера во црни каиши и ленти кои ги покриваат само нејзините интимни делови. Комбинацијата ја комплетирала со црни ракавици со исти каиши, како и со црна шубара на главата.

„Кралица на Србија“, „Најзгодна“, „Кога жената носи каиш и повторно е најубава“, „Светот те чека“, „Каква жена, од друга планета“, се само некои од коментарите на корисниците на мрежата кои истакнуваат дека овој пат таа го „запалила“ интернетот.

To top