Познати

ЕДНА РАБОТА БИЛА ПРЕСУДНА ДА ЈА БЛОКИРА: Карлеуша откри дека откако му го кажала ова на Канје Вест веќе не се пријатели на Инстаграм!

ЕДНА РАБОТА БИЛА ПРЕСУДНА ДА ЈА БЛОКИРА: Карлеуша откри дека откако му го кажала ова на Канје Вест веќе не се пријатели на Инстаграм!

Јелена Карлеуша во интервју за Информер.рс отворено зборуваше за односот со американскиот рапер Канје Вест со кој планираше да соработува, а меѓудругото откри и дали ќе присуствува на отворањето на бутикот на неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан во Белград?

– Не знам дали навистина доаѓа во Белград, но јас сум обожавател на нејзиниот бренд, па ќе одам. Ќе и пишам…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Како ќе реагира Канје кога ќе ги види тебе и Ким заедно?

– Ќе ви кажам една ексклузивна. Кога се појавив на ревијата на „Vetements“ во Париз, Канје многу ми се налути, не знам зошто и ме блокираше на Инстаграм! Го поканив да дојде, но имаше некаков проблем. Оттогаш тој повеќе не ми е пријател, открива Карлеуша за пријателството со Канје Вест.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kanye west (@kanyewestbianca)

Најнови вести од Познати

To top