син

Пронајдени се 362 резултати на тема „син“
Познати

Пејачот Џани го жени синот – за тоа каква венчаница носеше неговата снаа во светиот храм Сава зборуваат сите, „луѓе ова не е можно“ (ФОТО)

Постариот син на српскиот фолкер Џани денеска се жени. Она што во овој момент привлече големо внимание е венчаницата на снаата на пејачот,...
Познати

Ана Бекута му даде отказ на својот син – еве кого постави на негово место, од одлуката буквално подзина цела естрада (ФОТО)

Познатата српска пејачка Ана Бекути последните години ја менаџираше синот Игор Полиќ, но бидејќи во последно време имаше неколку деловни...
Познати

Татко му го напуштил, а Саша Поповиќ го одгледал како свое дете и вчера го ожени – синот на пејачката имаше само два збора да каже за вистинскиот татко!

Синот од првиот брак на Сузана Јовановиќ го изговори судбоносното „ДА“ со својата избраничка Тијана во еден луксузен ресторан во Белград,...
Познати

ШТЕТА ШТО Е ВО БРАК – нема да верувате како изгледа синот на Зорица Брунцлиќ кој со години го крие од јавноста за разлика од ќерките (ФОТО)

Фолк пејачката Зорица Брунцлиќ е мајка на четири деца, има три ќерки, Марија, Милјана и лата, но и еден син Ѓорѓе. Пејачката од првиот...
Познати

„Сите мои деца ги обезбедив“ – еве каков подарок добиле младенците од свекорот, а кога ќе дознаете колку чинела свадбата ќе ви се заврти во умот

Пејачот Аца Лукас го ожени синот Лазар, а по се изгледа сакал тој ден на неговиот наследник да му биде еден од најубавите, па за тоа не...
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ доби син – откри какво име му дала на наследникот, многу Македонци се викаат така (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ неодамна се породи и на свет донесе син. Пејачката излезе од породилиште, а сопругот Даниел Недељковиќ ја пречекал...