син

Пронајдени се 124 резултати на тема „син“
Познати

10 годишниот син и коментираше на фотографија во танга, па реагираше психијатар- сега Дара жестоко им ги затна устите на сите

Откако Дара Бубамара претходно објави фотографија на која позира во танга, а нејзиниот 10 годишен син Коста и напиша на својата мајка...
Познати

Братот на Ана Ивановиќ ќе се венча со неа, а таа беше негова најголема љубов- ова е несудената жена на синот на Шабан Шаулиќ (ФОТО)

За врската помеѓу Драгана Џајиќ и Милош Ивановиќ кој е брат на познатата тенисерка Ана Ивановиќ јавноста дозна минатата година откако...
Познати

Српскиот пејач се огласи по страшната сообраќајна на синот во Германија: Мислев дека сонувам лош сон, но вистина е… (ФОТО)

Синот на српскиот фолк пејач Халид Муслимовиќ доживеа сообраќајна несреќа во Германија, а за среќа Енис и неговиот другар останале...
Познати

Едниот син и почина, a другиот е копија на неа: Ова е синот на Марина Туцаковиќ кој ги има напишано најголемите хитови на естрадата (ФОТО)

Велат дека крушата под круша паѓа, па така и синот на текстописецот Марина Туцаковиќ, Милан Лаќа Радуловиќ не се разликува од својата...
Познати

Познатиот пејач пред две години со автомобил удри малолетна девојка- денес син му преживеа страшна несреќа во Германија (ФОТО)

Синот на српскиот пејач Халид Муслимовиќ преживеал сообраќајна несреќа во Германија, пишуваат српските медиуми. Енис Муслимовиќ доживеал...
Познати

Каков подарок доби од родителите ќе сфати кога ќе порасне: Ана и Швајнштајгер со милионски подарок за првиот роденден на синот

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ и фудбалерот Бастијан Швајнштајгер го прославија првиот роденден на нивниот наследник. За таа прилика...
Познати

Не сака веќе да молчи: Првиот сопруг на пејачката и почина, а вториот и забранува да побара помош околу новородениот син (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ се породи на 11 декември минатата година во приватна болница во Цирих, а веќе некое време медиумите во соседството...
Познати

Парот има милиони, но покажа колку е скромен: Тенисерката Ана Ивановиќ со уникатен подарок за првиот роденден на синот (ФОТО)

Популарната поранешна тенисерка Ана Ивановиќ која денеска е најсреќна мајка ги изненади нејзините следбеници на социјалните мрежи...
Познати

17 години беа пријатели на 17-ти пред еден месец заминаа во смрт: Синот на музичарот Мирсад со емотивна порака еден месец по трагедијата

Пред точно еден месец во тешка сообраќајна несреќа настрадаа музичарот Мирсад Кериќ и српскиот пејач Шабан Шаулиќ, а по тој повод синот...
Занимливости

Трогателно: Татко упорно му ѕвони на синот кој пред 5 години исчезна со малезискиот авион- еве што се случува со неговиот телефон

Ли Ержу, земјоделец од руралната област Хандан во Кина, секоја сабота го повикува истиот телефонски број, иако тој е одамна исклучен. Станува...
Познати

Крвта не е вода: Синот на Шабан Шаулиќ пред полна кафеана го зема микрофонот и го запеа големиот хит на пејачот (ВИДЕО)

Овие денови на интернет кружи видео од синот на трагично загинатиот пејач Шабан Шаулиќ кога во една прилика пеел пред полна кафеана. Станува...
Познати

Повторно заедно: Емина Јаховиќ сподели фотографија со поранешниот сопруг и го откри поводот за нивното смирување (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал се повторно заедно. Откако парот се разведе...
Познати

Од секогаш важела за строга мајка: Синот на Цеца замина во нејзиното родно село- ќе се изненадите што правеше тој таму (ФОТО)

Синот на Фолк пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца замина во родното село на својата мајка и веднаш сподели фотографии на својот Инстаграм...
Познати

Дарко Лазиќ по тешката несреќа откри како ќе се вика синот: Името на неговиот наследник има силно значење и симболика (ВИДЕО)

Познатиот пејач Дарко Лазиќ за прв пат се појави во медиумите по тешката сообраќајна несреќа која ја преживеа во октомври минатата...