Познати

ДО СЕГА НИКОЈ НЕ НИ ЗНАЕШЕ СО ШТО СЕ ЗАНИМАВА: Синот на Драгана Мирковиќ објави фотографија од канцеларија, ова е доказ зошто е најпосакуван ерген!

ДО СЕГА НИКОЈ НЕ НИ ЗНАЕШЕ СО ШТО СЕ ЗАНИМАВА: Синот на Драгана Мирковиќ објави фотографија од канцеларија, ова е доказ зошто е најпосакуван ерген!

Покрај Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ, последните денови во центарот на вниманието во јавноста се и нивните деца, синот Марко и ќерката Емануела.

Имено, синот на бизнисмен и пејачката е особено актуелен последните денови поради различни теми, главно односот со татко му и мајка му.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARKO (@markobjlc)

Инаку, Марко неодамна и се посвети на религијата, барем судејќи по неговите приказни на Инстаграм.

Често ја посетува црквата, а често објавува и фотографии.

Потсетуваме, неодамна беше објавено дека Марко по разводот на неговите родители го презеде управувањето со кариерата на неговата мајка, а покрај тоа има уште една „страст“.

Марко избегнува скандали и води прилично мирен живот, но се држи до своето хоби. Тој е страстен љубител на скапи автомобили, особено на „Формула 1“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marko Bijelic (@marko_vnm)

Најнови вести од Познати

To top