Познати

МИЛОШ БИКОВИЌ НЕ ШТЕДИ ПАРИ ЗА НАСЛЕДНИКОТ: Еве во каков луксуз живее малиот Василиј, неговата детска соба е како од бајките – ретко кое бебе го има ова (ФОТО)

МИЛОШ БИКОВИЌ НЕ ШТЕДИ ПАРИ ЗА НАСЛЕДНИКОТ: Еве во каков луксуз живее малиот Василиј, неговата детска соба е како од бајките – ретко кое бебе го има ова (ФОТО)

Милош Биковиќ ужива во улогата на родител, а бебето Василије има прекрасно катче во нивниот заеднички дом.

Биковиќ и неговата избраничка Ивана Малиќ неодамна станаа родители на момче на кое му дадоа име Василије, а бебето се роди во јануари 2024 година. Популарниот актер не крие како се снаоѓа во новата улога, различна од сите досегашни, а убавата мајка покажува и како изгледа нејзиниот живот сега.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

Со бебето дојдоа и најслатките животни промени, а Ивана повремено објавува фотографии како изгледа нејзиното секојдневие со бебето Василиј, кој има два месеци.

Собата на малиот Василиј е на светло место, а креветчето до прозорецот.

Бебешкото катче има свое овално креветче, сина плетенка, која служи како ограда, а над креветчето има и незаменлив детал за бебињата: музички рингишпил, а се состои од месечина и ѕвезди.

 

To top