Хроника

Татко си го истепал синот, па синот го пријавил во полиција

Татко си го истепал синот, па синот го пријавил во полиција

На 31.01.2024 во 22.30 часот во Полициското одделение Петровец, 20-годишник пријавил дека со семејниот дом во село во општина Илинден, по претходна вербална расправија, физички бил нападнат од неговиот татко Ј.К..

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

To top