нова година

Пронајдени се 51 резултати на тема „нова година“
Занимливости

Никако не го правете ова за Нова година ќе ве следи несреќа- а еве која личност не треба да ви влезе прва во домот

Данците кршат чинии, Јапонците се кикотат, Бразилците носат бело, Шпанците јадат грозје, а Србите прасечко – сето ова во името на благосостојбата...
Познати

СКАНДАЛ: Откако цела нација ја исплука Цеца, а политичарите ја осудуваа- пејачката уплати 5 илјади евра за лечење на децата!

Имено пејачката го привлече целото внимание кога на денот на Нова година објави видео од хеликоптер во кој таа беше заедно со своите...
Познати

Еден живот згасна друг се роди: Откако Гоца Тржан доживеа сообраќајна несреќа на Нова година, денес има повод за славење (ФОТО)

Имено српската пејачка Гоца Тржан во екот на дочекот на најлудата ноќ вчера на социјалните мрежи ги информираше своите фанови дека...