харис џиновиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „харис џиновиќ“
Познати

Можете ли да го замислите Харис Џиновиќ без шешир на главата и со коса- Оваа фотографија никој до сега ја нема видено (ФОТО)

Познатиот српски пејач кој е познат по својот шешир речиси никој не би го замислил без него, но и со долга црна коса. Со децении наназад...
Познати

Погледот ќе ви се задржи таму доле: Харис Џиновиќ во костим за капење и без неговиот заштитен знак- шеширот на глава (ФОТО)

Пејачот Харис Џиновиќ веќе со години наназад важи за еден од најбараните пејачи во регионот. Музичката легенда покрај својот моќен...