Познати

„САМО КАМЕН НЕМА ДА ЗАПЛАЧЕ“ – Џиновиќ уловен среде улица по разводот, тоа што го имаше во рацете е доволен знак дека тешко го пребродува разводот (ВИДЕО)

„САМО КАМЕН НЕМА ДА ЗАПЛАЧЕ“ – Џиновиќ уловен среде улица по разводот, тоа што го имаше во рацете е доволен знак дека тешко го пребродува разводот (ВИДЕО)

Харис Џиновиќ се разведува од сопругата Мелина Џиновиќ и во последните недели тоа е главна тема во медиумите, а неговите обвинувања дека го изневерува многумина ги коментираат. Џиновиќ во последно време не одбива интервју на тема развод во кои зборува за тоа колку е разочаран од сопругата.

Легендарниот пејач е „фатен“ како конзумира алкохолен пијалок на улица, што многумина ги изненади.

Имено, на социјалните мрежи се појави видео од токму оваа сцена.

„Кутриот Харис си ги „дави“ тагите со алкохол на сред улица. Само камен нема да заплаче“, напиша корисникот кој го објави видеото на мрежите.

Најнови вести од Познати

To top