александра пријовиќ

Пронајдени се 171 резултати на тема „александра пријовиќ“
Познати

Со бујните гради го привлече целото внимание: Пријовиќ на роденденот на внукот на Цеца се појави во жешко деколте (ФОТО)

Александра Пријовиќ се појави и меѓу бројните гости од естрадата на роденденската забава на внукот на Цеца, Жељко Ражнатовиќ. Снаата...
Познати

Сакаше да го следи светскиот тренд, но сите ја покажуваа со прст: Пријовиќ повеќе личи на кинеска кралица отколку на пејачка (ФОТО)

Не е тајна дека скоро сите ѕвезди и славни личности користат различни уметоци (познати како клипсови) за да ја дотераат косата да изгледа...
Познати

ЦЕЛА СТАНИЦА ЈА КРЕНАЛА НА НОЗЕ: Пријовиќ завојува со папараците – ги пуштила да ја следат до полиција, а потоа ги пријавила! (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ се пресмета со фотографи и сниматели кои ја следеа цел ден. Тие најпрво биле паркирани пред нејзината...
Познати

Пријовиќ на раката носеше скапоцен часовник, но целото внимание го привлече таму долу – ова чини вистинско богатство (ФОТО)

Александра Пријовиќ позираше навидум едноставно и скромно облечена и со својата линија ги израдува нејзините следбеници, кои не престануваат...
Познати

Овој миленик многумина го посакуваат дома, а некои му се плашат: Александра Пријовиќ од деверот Виктор доби необичен подарок (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ со фановите сподели што добила од деверот Виктор Живојиновиќ, синот на фолк пејачката Лепа Брена. Имено...
Познати

Дојде време да се одвои од синот: Александра Пријовиќ сподели интимен момент од пред вратата- „со среќа љубов наша“ (ФОТО)

Една од најактивните пејачки на социјалните мрежи е токму Александра Пријовиќ која редовно ги споделува своите приватни моменти со...
Познати

Гордата мајка му приреди вистинска бајка на својот наследник: Вака Александра Пријовиќ го изненадила совојот син за 2. роденден (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ денеска со нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ го слават најубавиот ден од нивниот живот, денот кога...
Познати

Во семејството на Александра и Филип Живојиновиќ денеска се слави- пејачката за прв пат ја сподели оваа фотографија со фановите

Пејачката Александра Пријовиќ на денешен ден во 2019 година стана мајка откако претходно на свет го донесе своето прво дете Александар...
Познати

Александра Пријовиќ во комбинација која секоја жена треба да ја има во орманот- ќе се воодушевите како неа секси и прилега (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот и пошироко, а овој пат речиси немаше која жена не посака...
Познати

Помина месец а сетилото за вкус и мирис сè уште не се враќа – Александра Пријовиќ проговори за борбата против коронавирусот

Откако се пофали со изненадувањето што нејзиниот сопруг Филип и го приреди по повод Денот на Вљубените, Александра Пирјовиќ искрено...
Познати

Александра Пријовиќ откри непознати детали од почетокот на врската со Филип: „Поради него живеев во авион“

Александра Пријовиќ се потсети на почетокот на нејзината врска со Филип Живојиновиќ, па откри детали кои не се познати на јавноста. -Толку...
Познати

Се снимаше најпровокативно до сега, па свекрвата не се воздржа- еве што и порача Брена на Александра Пријовиќ (ВИДЕО)

Пејачката Александра Пријовиќ на Инстаграм објави видео како се подготвува за својот настап, а тоа што и го порача нејзината свекрва...
Познати

Ражнатовиќ и Пријовиќ беа најдобри другарки, па не збореа со месеци- причината нема некој што не ја знае (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Анастасија Ражнатовиќ не разговaрaa неколку месеци, a сега се смирија. Иако скоро ништо не беше познато за проблемот...