Познати

КАКВА МАШИНА ВОЗИ АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ: Уловена како дивее низ Белград со бесниот „ѕвер“ од 160 илјади евра (ФОТО)

КАКВА МАШИНА ВОЗИ АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ: Уловена како дивее низ Белград со бесниот „ѕвер“ од 160 илјади евра (ФОТО)

Младата и успешна пејачка Александра Пријовиќ е една од музичките ѕвезди во регионот која во моментов заработува најмногу пари.

Сепак таа парите ги троши промислено и не се луксузира премногу, но тоа не е случај кога е во прашање нејзиниот автомобил, а тоа го докажуваат и снимките на емисијата „Папарацо лов“.

Пејачката била уловена како се вози низ Белград во бесна машина „БМВ Х6“ за кој пејачката издвоила вртоглави 160 илјади евра.

Како што во една прилика открила, автомобилот го купила пред две години и се уште не сака да го промени.

Автомобилот наводно е стар четири години и не го паркира на приватен паркинг, туку на јавно место каде што живее.

To top