тикток

Пронајдени се 17 резултати на тема „тикток“
Занимливости

Најпознатата „откачена“ баба Тиктокерка даде упатства за нејзиниот погреб: Не плачете премногу, не правете будали од себе (ВИДЕО)

Баба Дронијак (92), познатата ТикТокерка, сподели неколку скромни барања за членовите на семејството, а тие се поврзани со нејзиниот погреб. Позната...
Занимливости

ЖЕШКА ПОЛИЦАЈКА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Воопшто нема проблем да ја раскопча својата кошула и да заигра на улица (ВИДЕО)

Социјалната мрежа ТикТок е преполна со необични, но и интерсени профили. Сопственичка на еден таков е и разиграната полицајка од Панама,...
Занимливости

Сакаше да дознае дали нејзиното момче ја изневерува, па се увери во тоа- овој трик им го препорача на сите девојки (ВИДЕО)

Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот...