Меган Маркл

Пронајдени се 239 резултати на тема „Меган Маркл“
Познати

Откако се откажа од кралската титула веднаш го освои светот со овој потег- еве што прави Хари додека сите му аплаудираат (ФОТО)

Принцот Хари вчера на целиот свет со емотивен говор и откри зошто се одлучил да се откаже од кралските должности, а веќе денес направи...
Познати

Веќе не се облекува ниту „кралски“: Од оваа прва фотографија на Меган по скандалот се ќе ви стане јасно за нивната одлука со Хари

Меган Маркл е фотографирана првпат после кризниот состанок кој беше одржан во понеделникот во Велика Британија. На состанокот се одлучуваше...
Познати

Откриени детали: Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата

Кралицата Елизабета вчера одржала состанок со внукот Хари и принцовите Чарлс и Вилијам, а нејзината снаа Меган се вклучила преку видео-повик...