Познати

ВИДЕО: Меган не го дава Хари, не и дозволи на жена да застане до него за да се слика

ВИДЕО: Меган не го дава Хари, не и дозволи на жена да застане до него за да се слика

Принцот Хари се натпреваруваше со својот тим Royal Salute Sentebale на американското првенство во поло во Велингтон, Флорида и го освои трофејот што му го даде Меган Маркл. Сепак, внимание привлече сцената по доделувањето на трофејот.

Меган Маркл не дозволи жена да позира покрај принцот Хари. Видеото од овој смешен момент се шири на социјалните мрежи.

Меган насмеана позираше со спортистите, но проблем настанал кога една жена се обиде да застане до принцот за да се фотографира со него. Маркл воопшто не сакала да се помести и ја упатила со раката да застане на другата страна.

Најнови вести од Познати

To top