Познати

МЕГАН МАРКЛ БАКНА ДРУГ МАЖ, А РЕАКЦИЈАТА НА ХАРИ КАЖУВА СÈ: Принцот стана хит на социјалните мрежи поради начинот на покажување љубомора (ВИДЕО)

МЕГАН МАРКЛ БАКНА ДРУГ МАЖ, А РЕАКЦИЈАТА НА ХАРИ КАЖУВА СÈ: Принцот стана хит на социјалните мрежи поради начинот на покажување љубомора (ВИДЕО)

Тимот на принцот Хари победи на турнирот во поло во Флорида, но радосната атмосфера на победата ја расипа неговата сопруга Меган Маркл и нејзиниот бакнеж со друг маж.

Пред неколку дена на хуманитарното натпреварување во поло во Велингтон, Флорида, избраниците на принцот Хари забележаа две победи, што значи дека беа шампиони на овој мини-турнир.

Меѓутоа, кога дојде моментот да им се честита трофејот, дојде до неочекувана, но привлечна реакција од принцот која не можеше да ја задржи во себе.

Имено, Меган Маркл, сопругата на Хари , излезе на сцената за да им честита на победниците, но се чини дека тоа не му се допаднало премногу. Војвотката го бакна на двата образа соиграчот на Хари и капитен на тимот Малколм Борвик, а реакцијата на нејзиниот сопруг стана вирална на социјалните мрежи.

@czedits__fp__ 😭😭 #princeharry#meghanmarkle#sussexroyal#sussex_family#royal#harryandmeghan#dukeharry#duchessmeghan#dukeofsussexs#duchessofsussex#fyp#meghanandharry#dukeandduchess#royalcouple#meghanmarkleandprinceharry#princehenry#meghanmarklestyle#princeharryandmeghanmarkle#princeharryedit#meghanmarkleedit#fouryou ♬ původní zvuk – •sussex family•

На снимката се гледа како е запрепастен и бесен, но судејќи според следните снимки, јасно е дека станува збор за шега, а не за вистинска љубомора.

На крајот Хари доби и бакнеж заедно со пехарот, а сите коментираа колку војводата и војвотката од Сасекс се сакаат.

To top