бит пазар

Пронајдени се 15 резултати на тема „бит пазар“
Хроника

ДРАМА ВО ПОЛИЦИСКА СТАНИЦА БИТ ПАЗАР: Бил приведен дека си го тепал таткото, па скокнал од прозор и завршил во болница

На 11.05.2020 околу 20.15 часот во СВР Скопје, Ж.Ф. од Скопје пријавила дека нејзиниот брат Д.Ф.(31) физички го нападнал нивниот татко И.Ф.(62). Д.Ф....
Вести

Во Скопје не се дише ниту во лето- висока загаденост на Бит пазар и Центар, Макрадули заборавил да ја погледнете мапата на загаденост (ФОТО)

Во Скопје не се дише ниту во лето. На Бит пазар викендов било направено мерење на загаденоста во воздухот и споредба на истиот во лето...