Хроника Физички напад

Малолетник нападнат на Бит Пазар

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетник нападнат на Бит Пазар

На 29.11.2023 во 15.20 часот во СВР Скопје, Л.С.(45) од Скопје пријавил дека околу 12:30 часот на подрачјето на Бит Пазар неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top