баерн минхен

Пронајдени се 113 резултати на тема „баерн минхен“
Фудбал

Ноер за можно откажување од плата: Фудбалерите размислуваат за тоа како најдобро да се справат со ситуацијата

Капитенот на Баерн Минхен, Мануел Нојер зборуваше за можното откажување на фудбалерите од Бундеслигата од платата за време на суспензијата...