понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 144
home Хроника

Полицијата трага по малолетничка од Скопје

Полицијата трага по малолетничка од Скопје

Вчера во 23.00 часот во СВР Скопје, С.М.(47) од Скопје пријавил дека од домот се оддлечила неговата ќерка П.К.(17) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус