Познати

Познати

Згодната Ива победи во „Задруга“: Многумина полудеа по нејзината убавина, а погледнете како изгледала пред пластичните операции

Ива Гргуриќ од Хрватска е победничка во „Задруга 3“. Таа беше една од најзгодните учеснички кои се појавија во ова реално шоу. Се претстави...
Познати

Најстарата сестра во семејството Родиќ е најозборувана- нема момче, па затоа секоја слика и е во секси бикини на плажа (ФОТО)

Сопругата на Жељко Ражнатовиќ покрај сестрата Бојана ја има и Наташа Родиќ која исто така е често во центарот на вниманието во српската...
Познати

ЈА ЗАГУБИ БИТКАТА СО КОРОНАТА: Српската естрада во солзи, беше неразделив со познатите пејачи, а замина на небото толку млад… (ФОТО)

Српската естрада во солзи и неверување откако денеска како гром од ведро небо одекна веста за смртта на познатиот менаџер Бор Лалевиќ. Бор...
Познати

Старлетата легна на доработка: Погледнете го новото лице на Ана Кораќ која само што излезе од „Задруга 3“, замина под нож! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ неодамна го напушти реалното шоу „Задруга 3“ кој е пред самиот крај. само што изчезе од дворецот, таа веданаш стигна...
Познати

Три генерации копии: Мајката и сестрата на Каролина се вистински убавици- еве од каде пејачката ја наследила убавината (ФОТО)

Ситуацијата во која се наоѓаме не нѝ дозволува летниот одмор да го поминеме онака како што сме си замислиле, но тоа и не е толку страшно...