манчестер јунајтед

Пронајдени се 97 резултати на тема „манчестер јунајтед“
Фудбал

Не е паралелен универзум: Легендарниот капитен на Манчестер Јунајтед изгуби облог и облече дрес на Ливерпул (ВИДЕО)

Има работи кои за некои фудбалски фанови преставуваат паралелен универзум, како на пример Франческо Тоти во дрес на Лацио, Стивен Џерард...