развод

Пронајдени се 166 резултати на тема „развод“
Познати

СУДОТ ПРЕСЕЧЕ – еве кој го доби старателството над двата сина на Шакира и Пике, еден од нив најави и нова праведна борба!

Шакира доби старателство над двата сина Саша и Милан пишуваат шанските медиуми. Пејачката е видена како излегува од судот, откако го...
Познати

Се разведува италијанскиот славен фудбалер – и двајцата биле неверни, особено кога ќе дознаете со чија жена тој ја поминал ноќта ќе подзинете (ФОТО)

Италијанскиот фудбалер Франческо Тоти и неговата сопруга – водителката Илари Блази, соопштиле дека се разведуваат по 17 години брак,...
Познати

Карлеуша прави хаос по разводот: Без грам шминка кршеше сè пред себе во луксузен ресторан пред очите на децата (ФОТО)

Пејачакта Јелена Карлеуша отпатува на одмор во Грција заедно со ќерките Атина и Ника, додека на социјалните мрежи го споделува секој...
Познати

Има вили и заработено цело богатство, но Душко Тошиќ по разводот со Карлеуша заминува од Србија – еве каде ќе живее следните години

По 14 години брак поп пејачката Јелена Карлеуша се разведува од Душко Тошиќ, а по одлуката која заеднички ја донеле сите се прашуваат...
Познати

Неколку часа пред да објави дека се разведува Карлеуша сподели во каков рај ужива вреден цело богатство – еве што ќе наследат ќерките од неа и Душко

Пејачката Јелена Карлеуша денеска објави дека се разведува од фудбалерот Душко Тошиќ и дека имотот стекнат во брак ќе им го остават...
Познати

Карлеуша откри што ќе се случи со заедничкиот имот стекнат во брак – особено сите се запрашаа на кого ќе му припадне старателството (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се разведоа по 14 години брак, а деталите поврзани со разводот ги објави на својот...
Познати

ЛИЧИ НА СТАРЕЦ: Чичарито не може веќе да молчи, срцето ќе му пукне од тага – ја откри причина за неговиот изглед и нагло стареење

Пред две недели на интернет почна да кружи една по малку шокантна фотографија. Има две слики од мексиканскиот напаѓач Хавиер Хернандез...
Познати

Ја изневери додека му беше свршеница и бремена во осмиот месец – му роди две деца на фудбалерот, па сега реши оваа бомба да му се одмазди (ФОТО)

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Антони Марсијал кој во моментов игра на позајамица во Севиља се разведе од Мелани Да Круз три години...