Попова Шапка

Пронајдени се 134 резултати на тема „Попова Шапка“
Вести

Еве каде утрово има минусни температури – на едно место во Македонија се уште не е дојдена пролетта, повторно снег

Најниска температура од -4 степени утрово во осум часот е измерена во Берово, а -2 степени во Битола, Струмица и Маврови Анови. Нула степени...