малолетничка

Пронајдени се 84 резултати на тема „малолетничка“
Хроника

УЖАС ВО РАДОВИШ: Малолетничка тешко повредена откако во неа удрил 19 годишник со нерегистриран автомобил, девојчето итно пренесено во болница

Министерството за внатрешни работи информира дека на 28.10.2022 во 11.30 часот на регионалниот пат Р2431 кон планина Плачковица во Радовиш...