кокаин

Пронајдени се 226 резултати на тема „кокаин“
Хроника

Апсење денеска на патот Кичево-Македонски Брод: Прилепчанец лишен од слобода, полицијата кај него пронашла кокаин

Денеска (14.08.2022) во 01.30 часот, од полициски службеници од ОВР Кичево лишен од слобода е Б.К.(52) од Прилеп. При контрола на возило со кое се...