кокаин

Пронајдени се 101 резултати на тема „кокаин“
Хроника

Скопјанец го прекршил полицискиот час, а кога полицијата извршила претрес во неговото „Порше“ останала во неверување

На магистралниот пат Кичево – Гостивар, на Здуњска крстосница, вчера околу 23:20 часот полициски службеници на СВР Тетово – Одделение...
Вести

Ѓорѓиевски: Имаме компанија шверцер на кокаин која добивала државни тендери и заменик министер за МВР кој брифира информации со кои ја загрозува акцијата

Власта на Заев и криминалот се во коалиција. Последна потврда за тоа е информацијата дека лицата кои шверцувале кокаин од Мексико добивале...