исчезнато девојче

Пронајдени се 16 резултати на тема „исчезнато девојче“
Живот и стил

Морбидна песна за исчезнатата Медлин: Момче пее дека таа се наоѓа во неговиот фрижидер и дека од неа направил сендвичи (ВИДЕО)

Едно момче е снимено додека пее песна за исчезнатото британско девојче Медлин Мекен. Во бизарниот текст на песната, тој нагласува дека...