Инстаграм

Пронајдени се 67 резултати на тема „Инстаграм“
Познати

Срцето ќе ви пукне од тага: Сите зборуваат за Инстаграмот на сопругата на Астори, а овој детаљ ќе ви предизвика дополнителни солзи (ФОТО)

Оваа пролет веста за смртта на фудбалерот на Фиорентина Давиде Астори го заобиколи светот само за неколку секунди.   View this post...
Познати

Малолетници ја тероризираат српската естрада: Лепа Брена преживеала агонија, на екс сопругата на Аца Лукас и барале пари

Социјалните мрежи ги преплавува нов вид криминал, а малолетници кои се во средношколските клупи свесно или не почнуваат да се занимаваат...
Познати

Осамна нова фотографија од Јамајка: Александра и Филип не кријат колку се среќни, а поради овој детаљ сите им завидуваат (ФОТО)

Три месеци по гламурозната свадба на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ парот објави заедничка фотографија од Јамајка каде двајцата...
Познати

Ќе ви пукне срцето: Вака славната пејачка Аријана Гранде се прости од своето момче кое почина на 26 години (ФОТО)

Американскиот репер Мек Милер беше пронајден мртов пред два дена во својот стан во долината Сан Фернандо, а медиумите како причина за...
Познати

Како никогаш да не родила: Јована Јоксимовиќ ги прекрсти нозете среде студио, а тоа што следуваше ќе ве препоти (ФОТО)

Познатата водителка и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ повторно блеска пред малите екрани, откако претходно беше долго време отсутна...
Познати

Нејзините џиновски гради ќе ве хипнотизираат: За Дара Бубамара не постои бикини кое ќе и ги собере нејзините силикони (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара ги покажа своите раскошни облини во бикини. Фолк пејачката ги запали социјалните мрежи со...
Занимливости

Нема да им поверувате на сопствените очи: 16 фотографии кои докажуваат дека сликите на социјалните мрежи често се бесрамна лага

Многумина луѓе преку социјалните мрежи го откриваат својот приватен или јавен живот, а со тоа покренуваат и лавина коментари на истите...
Познати

Ќе ви се помати во умот од височината: Карлеуша се фотографираше во „облаците“, но сите гледаа во нејзините нозе и кратко фустанче

Една од најпопуларните пејачки на Балканот Јелена Карлеуша е позната по нејзиниот впечатлив стил кој го привлекува сечие внимание...
Занимливости

Зад совршените фотографии се крие друга приказна: После ова што ќе го видете нема да верувате во се на Инстаграм (ФОТО+ВИДЕО)

Во време кога постојат апликации за скоро се и сешто, тешко е да се помисли дека може да помине ден, а да не употребиме некоја од нив, макар...
Познати

Сека Алексиќ удри по фановите кои се згрозија од нејзините зборови : Сите сељаци што пишуваат дека мојот сопруг… (ФОТО)

Познатата пејачка Сека Алексиќ редовно ги користи социјалните мрежи за да се доближи поблиску до своите фанови. Па така и овој пат таа...
Познати

Ретко ја гледаме разголена: Ана Ивановиќ во бикини го покажа совршеното тело, кратко време откако се породи (ВИДЕО)

Ана Ивановиќ е на одмор во Доминиканската Република. Со фановите таа сподели момент на уживање од Карибите, а во костимот за капење покажа...
Живот и стил

ФОТО: Беше мигрант кој се шверцувал во брод, денес е еден од најзгодните набилдани мажи кој на Инстаграм заработува цело богатство

Кога почна да објавува фотографии од своето голо истетовирано тело, 28-годишниот Хусеин Балапур стана ѕвезда на Инстаграм под името...
Познати

„Дали тоа долу е реално“: Мекгрегор објави фотографија по долна облека, но поради овој детаљ жените паднаа во транс (ФОТО)

Ирскиот борец Конор Мекгрегор реши повторно да се „активира“ на социјалните мрежи, а неговата најнова фотографија ги „запали“ фановите. Новата...
Познати

Роналдо објави фотографија со Георгина, но сите само едно ја прашуваат: Дали имаш нешто пократко да облечеш од ова на себе? (ФОТО)

Фудбалерот Кристијано Роналдо го делат неколку денови одмор пред почетокот на новата сезона во новиот клуб за кого потпиша  договор...
Познати

Ќерката на Цеца брутално удри по мажите кои ја имаат оваа мана- жените преку лавина коментари ја поддржаа (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Цеца пред една недела ја објави својата прва песна и спот за песната „Совршен пар“ која наиде на позитивни...