георгина родригез

Пронајдени се 72 резултати на тема „георгина родригез“
Познати

ДАМИТЕ ВОДАТ ВОЈНА ?: Георгина објави фотографија, сите зборуваат за киселата насмевка на мајката на Роналдо (ФОТО)

Долго време се шпекулира дека Кристијано Роналдо и Георгина Родригез нема да се венчаат поради неговата мајка Долорес, која не е задоволна...
Познати

Свршеницата на Роналдо заедно со децата замина на Северниот пол – глетката таму е нереална, овој луксуз го можат само тие (ФОТО)

Бремената свршеница на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се пофали на својот Инстаграм профил од своето зимување со децата. Поради...
Познати

Роналдо објави нова фотографија со Георгина, но сите гледаа во овој детаљ – светот не може да им поверува на сопствените очи

Кристијано Роналдо на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со својата свршеница Георгина во приватен авион. „Без...
Фудбал

РОНАЛДО И ГЕОРГИНА ЧЕКААТ БЛИЗНАЦИ – фудбалерот објави фотографија во постела со бремената сопруга и за еден час собра 10 милиони лајкови

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина наскоро повторно ќе станат родители. Роналдо денеска...
Познати

Пред бракот со Роналдо живеела во тешка сиромаштија: Татко и бил во затвор, а мајка и загинала – еве што работела Георгина за да „преживее“

Иако има шпанско државјанство, Георгина Родригез (27) е родена во Буенос Аирес во Аргентина, но најголем дел од животот го поминала во...
Познати

ЗА ОВА СЕКОЈА ЖЕНА СОНУВА! Роналдо ја изнанеди Георгина со скапоцен подарок, а таа призна: „Сè уште сум без зборови“ (ФОТО)

Георгина Родригез се пофали со скапоцениот подарок што го доби од Кристијано Роналдо. „Се уште сум без зборови“, напиша таа покрај...
Познати

ФОТО: Георгина Родригез го испровоцира тренерот на Реал Мадрид откако Роналдо официјално се враќа во Манчестер Јунајтед

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го прозва тенерот на Реалд Мадрид, Карло Анчелоти откако нејзиниот партнер го напушти...
Познати

Позираше пред приватниот авион, но сите гледаа во чантата на Георгина вредна колку еден стан – цената е поради кожата од што е направена

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез отпатува во Париз. На Инстаграм, таа позира пред приватниот авион во опуштено издание.   View...
Познати

9 милиони лајкови за задникот на Георгина – откако Роналдо беше критикуван мораше да го сврти вниманието на јавноста со оваа фотографија

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо очигледно знае како да ги стави критиките во втор план, а тоа го направи со објавување на фотографија,...
Познати

ГЕОРГИНА ГИ ПОКАЖА АТРИБУТИТЕ: Вереницата на Роналдо се сликаше гола и ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Георгина Родригез, вереница на еден од најдобрите фудбалери на денешницата Кристијано Роналдо, позираше речиси гола за шпанското списание...
Познати

Овој скап моден детаљ го забележаа сите: Свршеницата на Роналдо се прошета на себе со 3.500 евра (ФОТО)

Гeоргина Родригез објави фотографии од скијање, а нејзините придружници го забележаа скапиот моден детал во кој што се упати кон планините. Додека...
Познати

Од новогодишната елка ќе ви паднат очите, а од Георгина во с*кси долна облека легната покрај неа ќе се препотите (ФОТО)

Вереницата на Роналдо, ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографии на кои позира во секси долна облека. „Да се ​​сакаш...
Познати

Георгина ги рашири нозете на скапата јахта на Роналдо- кога ќе го видите овој поглед, ќе се уверите зошто собра 2 милиони лајкови

Георгина Родригез вчера објави неколку провокативни фотографии на Инстаграм, кои направија вистинска бура, а притоа доби голем број...