Познати

ЖЕЖОК ОДМОР НА РОНАЛДО И ГЕОРГИНА ВО АБУ ДАБИ: Таа позира во минијатурно бикини, а фудбалерот јаде салата – од децата ни трага ни глас (ФОТО)

ЖЕЖОК ОДМОР НА РОНАЛДО И ГЕОРГИНА ВО АБУ ДАБИ: Таа позира во минијатурно бикини, а фудбалерот јаде салата – од децата ни трага ни глас (ФОТО)

Георгина Родригез објави нови фотографии со својот партнер, фудбалерот Кристијано Роналдо. На новите фотографии ги нема децата. Таа и Роналдо ужива сами на плажите во Абу Даби.

„Два дена за нас двајца“, напишала кратко во описот на објавата.

На фотографиите Георгина позира во провокативно бикини, лежи на плажа после капење и ужива во храната заедно со Роналдо. Објави и фотографии на кои може да се види дека е на аеродром и пие кафе.

Инаку, двојката е заедно од 2016 година, а имаат две биолошки деца, Алан Мартин и Бела Есмералда и три родени од сурогат мајка Кристијано Роналдо Јуниор и близнаците Ева и Матео.

На новите фотографии изгледа дека парот сè уште е вљубен и покрај честите гласини дека не им цветаат розите во врската. Гласините за нивното раскинување започнаа кога Кристијано се пресели во фудбалскиот клуб „Ал Наср“ во Саудиска Арабија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Најнови вести од Познати

To top