Познати

„ВО РАЈОТ СО ТЕБЕ“: Георгина Родригез објави фотографии од одморот со Роналдо и децата, кога ќе дознаете каде се и вие ќе посакате да сте им во кожа (ФОТО)

Еден од најдобрите фудбалери во последните две децении Кристијано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез ги воодушевија своите следбеници на социјалните мрежи со видео.

„ВО РАЈОТ СО ТЕБЕ“: Георгина Родригез објави фотографии од одморот со Роналдо и децата, кога ќе дознаете каде се и вие ќе посакате да сте им во кожа (ФОТО)

Кристијано и атрактивната Георгина уживаат во одморот, а поубавата половина на Роналдо ја искористи приликата да објави жешка снимка од плажа во која ги покажува своите бујни облини.

– Во рајот со тебе – напишала Георгина во описот на видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Со Георгина и наследниците, Кристијано Роналдо се бања и одмара, а кога ќе дојде времето за вечера со неговата поубава половина, наздравува и пишува на социјалните мрежи:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

To top