еп

Пронајдени се 35 резултати на тема „еп“
Вести

Мицкоски: Лажна вест е дека јас сум посочен од ЕП за извор на лажни вести, три години лажат и растураат пердуви по мене за власта да ги сокрие грешките

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во денешното гостување во „Студио 10“ на 24 ТВ коментирајќи ја веста дека е посочен како...