џенифер лопез

Пронајдени се 134 резултати на тема „џенифер лопез“
Познати

Први фотографии: Џенифер Лопез се омажи за Бен Афлек во Лас Вегас, го зеде неговото презиме и ја покажа бурмата

Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак. Популарниот пар ги изненади фановите откако објави дека се венча во Лас Вегас на мала церемонија. Jennifer...
Познати

Тренерот на Џеј Ло ја откри тајната на нејзиниот совршен изглед: Една намирница никогаш не ја консумира, а вака ги комбинира вежбите

Многумина се прашуваат како Џенифер Лопез успева да има витка линија на тело, а има 52 години. Нејзе телото ѝ е извајано, а секој мускул...
Познати

Која е вистинската Џенифер Лопез? Следи документарен филм за нејзиниот живот, мајчинството и славниот настап на Супер Боул

Џенифер Лопез ќе биде тема на новиот документарен филм кој премиерно ќе биде прикажан на 8 јуни на отворањето на „Tribeca Film Festival“, пред...
Познати

Вереничкиот прстен на Џенифер Лопез носи моќна симболика: Зелениот дијамант е еден од најретките, од цената ќе ви се заврти во главата (ФОТО)

Џенифер Лопез и Бен Афлек се верија по втор пат, а пејачката која не ја криеше радоста поради новонастанатата ситуација, радосната вест...
Познати

ВИЛА КОЛКУ ЦЕЛА НАСЕЛБА: Бен Афлек и Џенифер Лопез за првото љубовно гнездо искешираа брдо пари, внатрешноста на куќата ќе ве остави без здив (ФОТО)

Бен Афлек и Џенифер Лопез се почестија со нова, раскошно уредена вила во елитната населба Бел Ер во Калифорнија. Имотот чини нешто повеќе...