Познати „This Is Me...Now“

Секси латино барбика: Џенифер Лопез никогаш не изгледала подобро, сите гледаат во тоа што го носи на вратот

Креацијата е изработена во впечатлива розова нијанса која ја одбележа минатата година и одлично се вклопува во уште популарниот тренд „барбика“.

Секси латино барбика: Џенифер Лопез никогаш не изгледала подобро, сите гледаат во тоа што го носи на вратот

Џенифер Лопез напорно работи на промо турнејата за нејзиниот нов филм и албум „This Is Me…Now“, па пред неколку вечери гостуваше во супер популарното шоу на Џими Фалон во Њујорк.

Пејачката на снимање пристигна како вистинска латино барбика, уште еднаш покажувајќи дека им пркоси на годините и дека модата ја има во “малиот прст“. Џеј Ло пристигна на снимањето во многу предизвикувачки и секси фустан потпишан од брендот Валентино од колекцијата висока мода за 2023 година.

Креацијата е изработена во впечатлива розова нијанса која ја одбележа минатата година и одлично се вклопува во уште популарниот тренд „барбика“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lory💕 (@jloitalia__)

Асиметричниот фустан е украсен со огромен шлиц на средина кој ги откри извајените, затегнати нозе на славната 54-годишна дама, но провокативните детали не завршуваат тука!

Инаку, во емисијата Џенифер го украси своето деколте со долг дијамантски ѓердан, но не го носеше при излегувањето од студиото, веројатно е толку скап што стравува да не биде украден.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tami ✨ (@tami.jlopez)

Најнови вести од Познати

To top