Познати

ФОТО: Палтото на Џеј Ло привлече внимание, направено е од 7.000 вистински ливчиња од роза, само за неа!

Нејзиното скапо бело палто и необичните очила за сонце ги изненадија сите присутни.

ФОТО: Палтото на Џеј Ло привлече внимание, направено е од 7.000 вистински ливчиња од роза, само за неа!

Најмногу внимание со својата модна комбинација привлече пејачката Џенифер Лопез (54) на Неделата на висока мода во Париз. Нејзиното скапо бело палто и необичните очила за сонце ги изненадија сите присутни.

Како што објасни пејачката на своите социјални мрежи, капутот е направен од седум илјади вистински ливчиња од роза, а е дизајниран самоо за неа.

Го комбинираше со бела ролка и црни хулахопки, а на нозете носеше црни сандали на високи потпетици.

Носеше и црна чанта со златни детали, а златните очила за сонце беа во центарот на вниманието.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Најнови вести од Познати

To top