Познати во друштво на сопругот

ФОТО: Џеј Ло блесна на премиера, сите гледаа во длабокото деколте

Популарната Џеј Ло носеше црн фустан без прерамки со необични детали од колекцијата Couture есен/зима 2022 година на Зухаир Мурад.

ФОТО: Џеј Ло блесна на премиера, сите гледаа во длабокото деколте

Џенифер Лопез се појави заедно со сопругот Бен Афлек на премиерата на нејзиниот филм „This Is Me… Now: A Love Story“, а вниманието го привлече со необичен фустан.

Популарната Џеј Ло носеше црн фустан без прерамки со необични детали од колекцијата Couture есен/зима 2022 година на Зухаир Мурад.

Фустанот се состоеше од кадифен корсет кој вклучуваше длабоко деколте. Носеше пар долги, црни кадифени ракавици кои и ги покриваа рацете над лактите.

Долниот дел на фустанот во А-крој има сложени украси на различни астролошки знаци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edgardo Luis Rivera (@divoandthecity)

Изгледот го комплетираше со неколку големи сребрени прстени, обетки и мала црна чанта.

Најнови вести од Познати

To top