авион

Пронајдени се 128 резултати на тема „авион“
Занимливости

Со оваа “врска“ нешто сериозно не е во ред: Нема да верувате во што е заљубена оваа жена и што планира (ВИДЕО)

Германка тврди дека е во врска со патнички авион кој се вика „Schatz“ (слатко), и кој, како што вели, го запознала пред пет години на аеродром. Мишел...
Занимливости

Син каков што никој родител не посакува: Дознајте што направил само за да не му дојдат мајката и таткото на гости

Пријавил дека има бомба во авионот, а причината е доказ дека тој е лош син. Според зборовите на јавниот обвинител, неговата мотивација...
Познати

Светот збесна поради неговата себичност: По исчезнувањето на авионот на фудбалерот Роналдо објави „невкусна“ фотографија

Додека фудбалскиот свет ги исчекува информациите за исчезнатиот авион во кој леташе Емилијано Сала и неговата судбина, Кристијано...
Фудбал

Ќе ви се скрши срцето од неговата очајна изјава: Таткото на фудбалерот се огласи по исчезнувањето на авионот на фудбалерот (ФОТО)

Карфид го сруши клупскиот рекорд за да го купи Аргентинецот Емилијано Сала од Нант. Фудбалерот со мал авион се упати од Франција кон...
Познати

Фотографијата кажува се: По скандалот со голите фотографии на Карлеуша, таа јавно испрати моќна порака (ФОТО)

Јавната војна помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да стивне, а пејачката по бруталното отворено писмо и фотографија...
Регион

Силниот ветер буквално си поигруваше со авионот и со судбината на патниците при слетувањето на аеродромот во Тиват (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави снимка од авион во близина на аеродромот во Тиват, Црна Гора, со кој како што пренесуваат медиумите од...