среда, 22. март 2023. Вести денес: 193
home Хроника

Скопјанец нападнат пред угостителски објект

Скопјанец нападнат пред угостителски објект

Во Секторот за внатрешни работи Скопје, вчера околу 22.30 часот М.Р.(25) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20.40 часот пред влез на угостителски објект на улицата „Загребска“ бил физички нападнат од три лица од кои едното лице го познавал.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

loading...