Македонија

Сопруга преживеала драма среде полноќ од мажот – подебелиот крај го извлекла и нејзината мајка

Сопруга преживеала драма среде полноќ од мажот – подебелиот крај го извлекла и нејзината мајка

Денеска (14.04.2024) во 03.30 часот во СВР Скопје, 26-годишна жена пријавила дека на 13.04.2024 околу 21.00 часот на подрачјето на Гази Баба таа и нејзината мајка биле физички нападнати од нејзиниот сопруг А.Т., кој се заканувал и со остар предмет.

Се работи на расчистување на случајот.

Најнови вести од Македонија

To top