дете

Пронајдени се 125 резултати на тема „дете“
Занимливости

Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро (ВИДЕО)

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето...
Вести

СДСМ молчи и крие информации во каква состојба е детето кое се онесвести за време на говорот на Заев, а тој продолжи да чита

Вистински скандал се случи за време на вчерашниот митинг на власта кој се одржа пред канцелариите на ЕУ во Скопје, а СДСМ се уште молчи...
Живот и стил

Ќе ви се скрши срцето и ќе почувствувате гнев: Ова детенце умирало во најтешки маки, а очувот убиец за кратко ќе излезе на слобода

Едногодишното дете, кое почнало во рацете на својот очув умирало полека и во страшни болки од повредите со кои се здобило пет дена дена...
Занимливости

Крадец го ограбил нејзиното дете: Оваа мајка одлучи да му се одмазди на најболниот можен начин (ВИДЕО)

Мајките за своите деца би направиле се, посебно кога некој би ги повредил или направил нешто друго. За тоа е доказ оваа снимка која покажува...