рк вардар

Пронајдени се 249 резултати на тема „рк вардар“
Ракомет

Еурофарм Пелистер и Вардар финалисти на „Струшкиот ракометен турнир“ Опсервер: Еурофарм Пелистер и Вардар финалисти на „Струшкиот ракометен турнир”

Еурофарм Пелистер и Вардар ќе играат во финалето на 49. издание на Струшкиот ракометен турнир, откако синоќа битолчани го совладаа повеќе...