рк вардар

Пронајдени се 181 резултати на тема „рк вардар“
Ракомет

Коментаторите Стеван и Сретен искрено проговореа: Воодушевени сме од Македонија, ракометарите и навивачите на Вардар!

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на...
Познати

Ова се сексапилните понежни половини на Вардарци: Караџиќ обожува девојки во танга, Дибиров за 7 минути се оженил, Чупиќ не носи бурма

Вардар овој викенд по втор пат стана европски шампион откако во финалето го победи Веспрем со 27:24. Ова е втора титула за Вардарци во рок...